úterý 15. prosince 2009

bella ciao (eště se neloučím)

sorry za spam, ale komunisti měli některý dobrý písničky. dnešní ráno trávím s hitovkou bella ciao.


zde je v italské verzi:

http://www.youtube.com/watch?v=IPD6Q_xuF-E&feature=related

jsme v británii, takže nemůžu neposlat britskou grunge camden style verzi


http://www.youtube.com/watch?v=duuuBuiqbPk&feature=related


a tady v powerful verzi rudoarmějského sboru alexandrovců:

http://www.youtube.com/watch?v=QfdJ2WO8Pvg

konec hlášení. pohov, rozchod!

pondělí 14. prosince 2009

billingsgate fish market

fotky z rybího trhu, na který jsem si přivstal ve čtyři ráno. tady je link na článek, který vysvětluje, o co jde. fotky v článku zdaleka nemají atmosféru těchhle černobílých. což je příznačné. na druhou stranu je nutný říct, že jsem je novinám nabídnout ani nezkusil. vlastně taková autocenzura způsobená určitym stereotypem, že do novin prostě černobílý fotky nepatří. nebo patří?